Rychlý kontakt

Čajovna & Galerie, občanské sdružení 

Masarykovo nám. 34

697 01 Kyjov

Tel.: 725 613 613  

Mail: jindrich.pleva@tiscali.cz 

Návštěvnost

Celkem návštěv:
138 525
Dnes:
17
Tento týden:
46
Unikátní návštěvníci:
49 310

Anketa

Jak často navštěvujete naši čajovnu?
Ještě jsem tam nebyl
79 (27%)
Jednou týdně nebo méně
181 (62%)
2x - 3x do týdne
12 (4%)
Více jak 3x týdně
4 (1%)
Jsem tam pořád :)
18 (6%)
Celkem hlasů : 294

Partneři

Úvodní slovo

POHODLÍ - POHODA - POŽITEK

Toto jsou tři slova, která charakterizují základní směřování a filosofii naší čajovny.

Kdo vyhledává českou „čajovnickou klasiku“, tedy přítmí, intimno, tmavé vybavení s oddělenými boxy a meditační hudbu, bude nejspíše trošku zklamán. Nicméně jsme přesvědčeni, že také světlý pohodlný nábytek a dobré osvětlení jsou atributy, které zajistí POHODLÍ pro naše zákazníky.

POHODOVÝ, prvorepublikově-kavárenský, nádech čajovny je podtržen i výběrem reprodukované hudby, kdy převládá tradicional jazz, swing, F. Sinatra, či L. Armstrong. Celkové pohodě jistě neuškodí nabídka široké škály knih, či společenských her, které jsou zdarma k zapujčení v čajovně. 

No a POŽITEK? Ten, ctěný zákazníku, zcela jistě zažiješ, pokud ochutnáš z naší široké nabídky čajů, a to jak ve standardních, tak i velmi vysokých kvalitativních třídách,  jednodruhových (tzv. plantážních), velmi kvalitních káv či velkého množství různých sladkých či slaných pochutinek a arabských zákusků, pečených rodilým egypťanem.

Navíc pokud se popíjení kvalitního čaje či kávy spojí s pokuřováním vodní dýmky, tak nás "obláček požitku" můžet vynést až třeba do čajového ráje....

Zcela jistě za zmínku stojí také skutečnost, že čajovna má zbudován multifunkční koutek, který slouží i jako herna pro děti. Tedy se směle můžeme označit za "BABY FRIENDLY".

Taktéž bezbarierový vstup do čajovny přímo zve k posezení zdravotně postižené spoluobčany.